Minimal invazif implantolojinin atrofik çenelerde immediat implant için de mümkün olduğunu tespit ettik. Cevabı da yılların tecrübesine dayanan, fakat şimdiye kadar kendini izole etmiş teknik ve fikirlerin kombinasyonunda bulduk.

Phoenix sistemi tek ve iki parçalı implant vidalarının kullanımı ve disk implantların desteğiyle endikasyonların %98'inde* başarılı ve doğrulanabilir çözümler sunmaktadır. Öncü uzmanlar tarafından geliştirme sürecinde prtotetik ve aksesuarın kullanıcı açısından olabildiğince verimli kullanılması için özen gösterildi.

Bu, müşterilerimiz için günlük yaşamda güvenlik ve emin olmayı temin etmekte ve en zor vakalarda bile üstün kaliteli ürünlerle hastalar için hızlı ve neredeyse acısız çözümler sunmaktadır.

* Vakaların %98'inde kemik büyütme yapmadan sonuca ulaşıyoruz.
Harici durumlarda Phoenix sistematiği çerçevesinde sadece resorbe olmayan kemik materyali kullanılmaktadır.

Phoenix sistemi incelikle tasarlanmış işlevselliğiyle kullanımı olağanüstü kolaylaştırmaktadır. Kullanıcılar yenilikçi sistematiğe güveniyor: Birbiriyle kombine edilen vida ve disk implantların kullanımında az sayıda takım ve aksesuar yeterli olmaktadır. Müşteri açısından maksimumla sınırlı.